jensaLogo

Jensa Jeneratör ve İş Makineleri

Jeneratör Servis

Jeneratör Tamiri ve Bakımı

Her marka ve güçteki jeneratör gruplarındaki komple dizel bakım, tamir ve onarımı, her türlü elektriksel ve elektroniksel arızaların tamir, bakım ve onarımı, her güçteki alternatör bobinajı, manuel ve otomatik transfer panoları imalatı ve tamir, bakım ve onarım hizmetlerini uygun seçeneklerle ekonomik bir biçimde garantili olarak yerine getiriyoruz. Benzinli ve dizel, kabinli ve kabinsiz, manuel veya otomatik kumandalı, monofaze veya trifaze 2,2 kVA güçten 2500 kVA gücündeki jenerator gruplarının tümünün tamir bakım ve onarımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Anahtar Teslimi Montaj Hizmetleri

Satın aldığınız jeneratör gruplarının nakliye, demonte ve monte işçilikleri, yerine yerleştirme, egzost montajı, yakıt hattı bağlantısı, kuvvet ve kumanda kablolarının temini ve montajı, akü asidi, yağ ve antifriz ikmali ve grubun startlanması gibi hizmetleri bir paket halinde müşterilerimize sunuyoruz.

Periyodik bakım

Sahip olduğunuz jenerator gruplarının aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık periyodik bakımlarını düzenli periyodlar halinde yerine getiriyoruz. Bakımları düzenli olarak yapılan jeneratörlerde arıza ve tamir masrafları en aza indirilirken, ihtiyaç duyulduğu anda jeneratörün çalışır vaziyette olması sağlanmaktadır. Arızalarda anlaşmalı firmalar servis önceliğine sahiptir ve parça masrafları dışında ayrıca herhangi bir servis ücreti ödememektedirler.

Jeneratör Servis
x
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiği izlemek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, ondan memnun olduğunuzu varsayacağız. Tamam